بکسل خودرو :
بکسل خودرو یکی از روش هایی می باشد که در صورت خراب شدن خودرو از آن استفاده می کنند. برخی از ماشین هایی که در جاده خراب می شوند و یا اینکه در بین برف گیر می کنند می توانند از بکسل خودرو استفاده کنند تا به تعمیرگاه برسند. البته در برخی از مواقع دیگر مانند زمانی که ماشین با استارت روشن نمی شود، موتور خراب شده است، سیستم برقی خودرو از کار افتاده است، تسمه تایمینگ پاره شده است و … باید از بکسل خودرو استفاده نمود، تا ماشین را به تعمیرگاه برسانید.
بکسل خودرو یک روش بسیار مناسب برای ماشین هایی می باشد که روشن نمی شوند. شما برای بکسل خودرو می توانید از امداد خودرو کمک بگیرید تا به سلامت ماشین خود را به تعمیرگاه برسانید. البته برخی از نکات بسیار مهم را در بکسل خودرو باید رعایت کنید که در ادامه این موارد را بیان می کنیم.

نکاتی که هنگام بکسل خودرو باید رعایت کنید :
همانطوری که بیان کردیم هنگام بکسل خودرو رعایت برخی از نکات ضروری می باشد که آنها را بیان می کنیم تا آشنایی بیشتری با این موارد داشته باشید.
1. باید به خوبی از اتصال صحیح دو سر سیم بکسل اطمینان به دست آورید، در صورتی که یکی از آنها به خوبی بسته نشود برای شما مشکل ساز می شود.
2. یکی از نکاتی که در هنگام بکسل خودرو بسیار باید به آن دقت داشته باشید پیچ و تاب نداشتن سیم بکسل است. اگر سیم بکسل پیچ و تاب داشته باشد موجب می شود که کابل پاره و یا اینکه فرسوده شود، در نتیجه دقت داشته باشید که سیم به هیچ عنوان پیچ و تاب نداشته باشد.
3. ماشینی را که بدون سرنشین می باشد را به هیچ عنوان با تسمه بکسل و یا یدک بکسل نکنید. چرا که امکان دارد ماشین از سیم جدا شود.
4. یکی دیگر از نکاتی که در بکسل خودرو بسیار مهم می باشد و باید آن را انجام دهید این است که فلاشرهای هر دو خودرو باید روشن شوند، شما با روشن کردن فلاشرهای خودرو امنیت خود در جاده را تضمین می کنید، چرا که رانندگان دیگری که در جاده رانندگی می کنند با دیدن فلاشرهای شما سرعت خود را کمتر می کنند و احتیاط می نمایند.
5.ماشین امداد خودرو که بکسل خودرو را بر عهده گرفته است باید دقت داشته باشد که به هیچ عنوان بی دلیل فرمان را به چپ و راست پیچ ندهد. چرا که در پشت سر ماشین دیگری را هم هدایت می کند که اگر خطایی انجام دهد، هر دو ماشین در خطر می افتند. بنابراین راننده امداد خودرو باید در این زمینه توانایی های لازم را داشته باشد.
6. برای اینکه ماشین شما در امنیت باشد و به سلامت به تعمیرگاه برسید، باید مسیری را انتخاب کنی که چندان شلوغ نمی باشد، اگر مسیر عبور شما خلوت باشد رانندگی برای خودتان بسیار آسان تر است.
7. برای اینکه اطمینان بیشتری به بکسل خودرو داشته باشید می توانید پشت ماشین خود بنشینید و در زمانی که ماشین امداد خودرو به چپ و راست می پیچد شما هم فرمان را بپیچانید.

همین حالا با ما تماس بگیرید