6 مدل از عجیب‌ ترین آپشن‌ های خودرو های جهان

 

شرکت‌های مختلف خودروسازی در دنیا، با توجه به بازار هدف هر خودرو، تصمیم می‌گیرند تا ویژگی ‌ها و آپشن های اضافی را با قیمتی مناسب به مدل اصل اضافه کرده و به دست مشتریان برسانند.

 

آپشن های خودرو ، ملاک خرید خودرو !

طراحی شاسی و ظاهر خودرو به همراه مشخصات فنی، از ملاک ‌های اصلی انتخاب یک مدل جدید از خودروی تولیدی هر شرکت است. اما در هر صورت برخی قابلیت‌ های جانبی نیز نقش موثری در انتخاب یک خودرو در میان مدل مشابه آن دارد. بیشتر اوقات خریدارانی که بر سر دو راهی میان دو خودرو از دو شرکت مختلف مانده ‌اند، آن مدل که آپشن بیشتری دارد، را می خرند. آپشن های جانبی، به طور قطع در موفقیت یک خودرو در بازار تاثیر گذار خواهد بود.

 

اتصال دهنده IPOD : آپشن خودروی فراری ۴۵۸ 

پرداخت ۲.۷ میلیون تومان بابت اتصال آیفون ‌تان به فراری چندان کار عاقلانه ای به نظر نمی‌ رسد. برای مثال در یک هیوندای i10 شما برای گوش دادن موسیقی این آپشن را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. شاید فراری این استدلال را دارد که گوش دادن به صدای موتور تنفس طبیعی بسیار لذت بخش تر از انواع و اقسام موسیقی است. فراری در مدل جدیدتر خود یعنی ۴۸۸ GTB استفاده از سیستم بلوتوث و USB را به صورت استاندارد در نظر گرفته است.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - فراری

 

سقف ستاره‌ای : آپشن خودروی رولزرویس Wraith

این آپشن عجیب و گران قیمت، سقف اتومبیل را به ۱۳۴۰ فیبر نوری مزین می ‌کند. کمپانی لوکس رولزرویس در مدل معروف و اصیل «فانتوم» به شما اجازه می ‌دهد که آسمانی مصنوعی داشته باشید. برای این آسمان زیبا باید ۱۲ هزار دلار (برابر با ۳۰۰ میلیون تومان) بپردازید.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - رولزرویس

 

رنگ Solarbeam : آپشن خودروی مرسدس AMG GT

پرداخت رقمی در حدود ۴۹ میلیون تومان، بسیار عجیب است. البته اولین بار نیست که چنین رقم‌ هایی را می بینیم، اما در هر صورت بخش AMG مرسدس برای رنگ زرد مشهور مدل AMG GT ، چنین رقم بالایی را طلب می کند.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - مرسدس

 

 

یخ‌ ساز : آپشن خودروی تویوتا

در دههٔ هشتاد میلادی، شرکت تویوتا (Toyota)، خودروی ونی را با شعار «خودروی خانواده» به بازار معرفی کرد. یکی از دلایلی که تویوتا خودرویش را خانوادگی می ‌خواند این بود که ون جدید حتی یخ ‌ساز هم داشت. تویوتا اولین کمپانی ‌ای بود که درون خودرو های شخصی فریزر نصب کرد.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - تویوتا

کمپینگ : آپشن خودروی آئودی Q3

آئودی کیو-۳ حتی به فکر طبیعت ‌گردی شما هم هست. ست کمپینگ این مدل از آئودی همان ‌چیزی‌ است که هر طبیعت ‌دوستی آرزوی آن را دارد. این چادر کمپینگ به آسانی سر هم می‌ شود و کیو-۳ با همین آپشن، نظر خیلی ها را به خود را جلب کرده است.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - آئودی

 

جاروبرقی : آپشن خودروی هوندا ادیسه

می‌توان گفت که قرار گرفتن یک جارو برقی کوچک در قسمت عقب خودرو که بتوان با استفاده از آن، در مواقع نیاز، مینی ون خود را تمیز کرد، آپشن جالب و کاربردی به نظر می‌ آید.

 

عجیب ترین آپشن های خودرو های دنیا - هوندا ادیسه

 

 

 

تعمیر انواع خودروهای بنز، بی ام و، تویوتا و هیوندای در محل توسط  امداد سیار

همین حالا با ما تماس بگیرید